DUK

DUK

Bendrieji klausimai rodyti slėpti
 • Klausimas

  Kur Freggia produktai yra gaminami?

  Atsakymas

  Visi Freggia produktai yra gaminami pirmaujančioje Europos pramonėje.

 • Klausimas

  Kur galima įsigyti Freggia produktų priedus?

  Atsakymas

  Visus priedus galite įsigyti mažmeninės prekybos vietose ir internetinėse parduotuvėse. Visas parduotuvių sąrašas pateikamas skyriuje “Kur įsigyti”

Kaitlentės rodyti slėpti
 • Klausimas

  Pirmą kartą įjungus elektros degiklius su tradiciniais šildymo elementais atsirado kvapas ir dūmai. Ar tai normalu?

  Atsakymas

  Po dujų degiklio paviršiaus sumontavimo turi būti įjungiama maksimali temperatūra ir 5 minutes kaitinamos plokštės, nieko negaminant. Poto reikia jas išjungti ir leisti atvėsti. Šios operacijos metu vyksta dūmų išmetimas, kuris atsiranda dėl susikaupusios drėgmės kaitlentės viduje. Taigi, tai nėra prietaiso defektas.

Orkaitės rodyti slėpti
 • Klausimas

  Kaip prižiūrėti orkaitę su katalitinėm sienelėm?

  Atsakymas

  Katalitai – sienelių sluoksnis, kaitinimo metu sulaikantis savyje drėgmę. Tai ne valymo būdas, o tik pagalba. Katalitinės orkaitės dengtos specialia mokroporine danga, sugeriančia gaminimo metu ištiškusius riebalus ir neleidžiančia jiems prilipti prie vidinių orkaitės sienelių. Todėl orkaitė išvaloma be jokių cheminių valiklių.
  Kadangi katalitinis paviršius pasižymi savaiminiu apsivalymu, rekomenduojama kas 10 -15 panaudojimo kartų įkaitinti orkaitę, nustatant maksimalią temperatūrą ir palaikyti vieną valandą, taip aktyviau vyks savaiminio valymosi procesas. Kaitinimo metu patartina orkaitėje nepalikti priedų.
  Svarbu: Niekuomet nenaudokite metalinių ar šiurkščių valymo priemonių, valydami katalitines sieneles.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, tam, kad pagerintų jūsų, kaip vartotojo, patirtį, leisdamas "įsiminti" jus ir jūsų individualius nustatymus. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite skiltyje "Privatumo politika". Jei pageidaujate nebematyti šios informacijos paspauskite "Sutinku".

Sutinku Eiti į "Privatumo politika"